Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Semifinale UCL Fifa-NeXt

4 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Semifinale UCL Fifa-NeXt Empty Semifinale UCL Fifa-NeXt Mier 04 Aug 2010, 05:46

Vizitato

Anonymous
Vizitator


bebita_robert93 - VaLeRenGa Vs alex_1991_2007 - U.D. Las Palmas 0-5 0-3
nebunatiku_4ev3r - Arsenal Vs legendary_stifler - Fc Metz
2-3 5-4Decvisicv 1-3



Ultima editare efectuata de catre Stif★Uniqueness in Vin 06 Aug 2010, 20:35, editata de 6 ori

2Semifinale UCL Fifa-NeXt Empty Re: Semifinale UCL Fifa-NeXt Mier 04 Aug 2010, 07:29

Vizitato

Anonymous
Vizitator

termenu de jucare a semifinalelor este pana joi ora 00:00 !!!

3Semifinale UCL Fifa-NeXt Empty Re: Semifinale UCL Fifa-NeXt Mier 04 Aug 2010, 19:11

Vizitato

Anonymous
Vizitator

fc metz - arsenal
Tur 3-2
REtur : jucam imd

4Semifinale UCL Fifa-NeXt Empty Re: Semifinale UCL Fifa-NeXt Joi 05 Aug 2010, 00:26

alecsandruda

alecsandruda
Player
Player

u.d. las palmas 5-0//3-0 valerenga

5Semifinale UCL Fifa-NeXt Empty Re: Semifinale UCL Fifa-NeXt Joi 05 Aug 2010, 01:36

Vizitato

Anonymous
Vizitator

alecsandruda a scris:u.d. las palmas 5-0//3-0 valerenga
ce umilinta isi lua fratemiu :)) ce bine ma simt :DD

6Semifinale UCL Fifa-NeXt Empty Re: Semifinale UCL Fifa-NeXt Joi 05 Aug 2010, 02:53

fresh121

fresh121
Player
Player

cer 3-0 cu fc metz deoarece il are pe felipe kre lam luat eo la free agent cer sa se ia masuri +ca mai e si admin:|

7Semifinale UCL Fifa-NeXt Empty Re: Semifinale UCL Fifa-NeXt Joi 05 Aug 2010, 03:09

kun.

kun.
I am the best fuck the rest !!
I am the best fuck the rest !!

fresh121 a scris:cer 3-0 cu fc metz deoarece il are pe felipe kre lam luat eo la free agent cer sa se ia masuri +ca mai e si admin:|

daca intradevar e asa vei castiga meciul cu 3-0

https://fifa-max.forumgratuit.ro

8Semifinale UCL Fifa-NeXt Empty Re: Semifinale UCL Fifa-NeXt Joi 05 Aug 2010, 03:16

x.Torres ;x

x.Torres ;x
Administrator
Administrator

man bebita ala.. nu te supara dar inelege si u numai face magari dastea u cand ai fc greserile ai fc la 2 echipe ... dupa dadeai vina pe mn ca eu am fc fis final

9Semifinale UCL Fifa-NeXt Empty Re: Semifinale UCL Fifa-NeXt Joi 05 Aug 2010, 03:17

x.Torres ;x

x.Torres ;x
Administrator
Administrator

am obs ca staima la jcuaotri ai la greu nu te supara...

10Semifinale UCL Fifa-NeXt Empty Re: Semifinale UCL Fifa-NeXt Joi 05 Aug 2010, 05:07

Vizitato

Anonymous
Vizitator

"Aly.x a scris:
fresh121 a scris:cer 3-0 cu fc metz deoarece il are pe felipe kre lam luat eo la free agent cer sa se ia masuri +ca mai e si admin:|

daca intradevar e asa vei castiga meciul cu 3-0
peste cadavru meu:))

11Semifinale UCL Fifa-NeXt Empty Re: Semifinale UCL Fifa-NeXt Joi 05 Aug 2010, 05:13

Vizitato

Anonymous
Vizitator

fresh121 a scris:cer 3-0 cu fc metz deoarece il are pe felipe kre lam luat eo la free agent cer sa se ia masuri +ca mai e si admin:|
nu am facut absolut nika eu la echipa mia facuto orton..eu habarnam..deci nu zici u mie 3-0....cautama sa jucam retur

12Semifinale UCL Fifa-NeXt Empty Re: Semifinale UCL Fifa-NeXt Joi 05 Aug 2010, 05:27

Vizitato

Anonymous
Vizitator

deci eu nam facut nika la echipa..cand am venit fisier final era postat..asa ca ...lasatima ca habarnam

13Semifinale UCL Fifa-NeXt Empty Re: Semifinale UCL Fifa-NeXt Vin 06 Aug 2010, 02:28

Vizitato

Anonymous
Vizitator

ala cvu aersernal jucvam dupa cver joacva dinamo

14Semifinale UCL Fifa-NeXt Empty Re: Semifinale UCL Fifa-NeXt Vin 06 Aug 2010, 19:08

fresh121

fresh121
Player
Player

dupa arsenal-metz 2-3 in tur
in retur metz-arsenal 4-5 pt arsenla deci arsenal se duce in finala deoarece a dat mai multe goluri in deplasare:X



Ultima editare efectuata de catre fresh121 in Vin 06 Aug 2010, 19:15, editata de 1 ori

15Semifinale UCL Fifa-NeXt Empty Re: Semifinale UCL Fifa-NeXt Vin 06 Aug 2010, 19:13

Vizitato

Anonymous
Vizitator

fresh121 a scris:dupa arsenal-metz 2-3 in tur
in retur metz-arsenal 4-5 pt arsenla deci arsenal se duce in finala deoarece a dat mai multe goluri:X
te doare capu :)) =))

16Semifinale UCL Fifa-NeXt Empty Re: Semifinale UCL Fifa-NeXt Vin 06 Aug 2010, 19:13

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Stif★Uniqueness a scris:
fresh121 a scris:dupa arsenal-metz 2-3 in tur
in retur metz-arsenal 4-5 pt arsenla deci arsenal se duce in finala deoarece a dat mai multe goluri:X
te doare capu :)) =))
se joaca decisiv dar vad ca nu raspunzi .... ;))
regula asta nam acvuto nicviodata pe forum..

17Semifinale UCL Fifa-NeXt Empty Re: Semifinale UCL Fifa-NeXt Vin 06 Aug 2010, 19:23

Vizitato

Anonymous
Vizitator

Stif★Uniqueness a scris:
Stif★Uniqueness a scris:
fresh121 a scris:dupa arsenal-metz 2-3 in tur
in retur metz-arsenal 4-5 pt arsenla deci arsenal se duce in finala deoarece a dat mai multe goluri:X
te doare capu :)) =))
se joaca decisiv dar vad ca nu raspunzi .... ;))
regula asta nam acvuto nicviodata pe forum..
Fc Metz Se duce mai departe pt ca nu doreste sa joace decisiv...oricum termenu se terminase ieri seara...

18Semifinale UCL Fifa-NeXt Empty Re: Semifinale UCL Fifa-NeXt Vin 06 Aug 2010, 19:27

fresh121

fresh121
Player
Player

Stif★Uniqueness a scris:
Stif★Uniqueness a scris:
Stif★Uniqueness a scris:
fresh121 a scris:dupa arsenal-metz 2-3 in tur
in retur metz-arsenal 4-5 pt arsenla deci arsenal se duce in finala deoarece a dat mai multe goluri:X
te doare capu :)) =))
se joaca decisiv dar vad ca nu raspunzi .... ;))
regula asta nam acvuto nicviodata pe forum..
Fc Metz Se duce mai departe pt ca nu doreste sa joace decisiv...oricum termenu se terminase ieri seara...

Dc se duce Fc Metz ???....eo din cate stiu se ia dupa goluri mai multe in deplasare de unde ai scos uh regula asta cu decisiv?:-???

19Semifinale UCL Fifa-NeXt Empty Re: Semifinale UCL Fifa-NeXt Vin 06 Aug 2010, 20:09

x.Torres ;x

x.Torres ;x
Administrator
Administrator

numai va certetati rejucati meciul pt ca aveti 7 goluri amn2 date

20Semifinale UCL Fifa-NeXt Empty Re: Semifinale UCL Fifa-NeXt Vin 06 Aug 2010, 20:23

alecsandruda

alecsandruda
Player
Player

<P>
x.Torres ;x a scris:numai va certetati rejucati meciul pt ca aveti 7 goluri amn2 date
</P>
<P>&nbsp;</P>
<P>da dar arsenal a dat mai multe goluri in deplasare...deci regulamentar el se duce;)</P>

21Semifinale UCL Fifa-NeXt Empty Re: Semifinale UCL Fifa-NeXt Vin 06 Aug 2010, 20:34

Vizitato

Anonymous
Vizitator

meci decisiv : Fc Metz- Arsenal 3-1

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum